Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
2

kandydatów

Etat Praca Specjalista ds. Sprzedaży (branża TSL) FM Logistic Chorzów

Firma: FM Logistic miejsce pracy: Chorzów

Jeśli chcesz odegrać znaczącą rolę w rozwoju Globalnego Łańcucha Dostaw dołącz do naszej grupy około 12000 specjalistów działających w międzynarodowym środowisku. Jesteśmy grupą z jasno określoną wizja istnienia przedsiębiorstwa, która daje możliwość rozwoju zawodowego. Wspólnie, dbamy o jakość na wszystkich poziomach zarządzania i wspólnie poszukujemy drogi do doskonałości.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (BRANŻA TSL)
Miejsce pracy: Chorzów
Nr ref.: TRA/SP/CH/07/2012

Podstawowe obowiązki stanowiska:
• realizacja założonych planów sprzedażowych w zakresie usług transportowych w dedykowanym regionie;
• rozwijanie kontaktów handlowych i budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi partnerami;
• organizacja i prowadzenie spotkań z klientami w celu nawiązania współpracy;
• monitorowanie rynku TSL oraz poczynań konkurencji;
• współpraca z działami operacyjnymi w celu zapewnienia należytej obsługi nowopozyskanych klientów.

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług transportowych (WARUNEK KONIECZNY);
• bardzo dobra znajomość branży TSL oraz aktualnych trendów na rynku;
• orientacja na cel oraz determinacja w osiąganiu wysokich wyników sprzedażowych;
•wysoko rozwinięte umiejętności handlowe;
• czynne prawo jazdy kat. B (praca w terenie);
• mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym;
• bezpłatną opiekę medyczną oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
• narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

Formy kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego i załączenie swojego CV na stronie firmowej: APLIKUJ TUTAJ

Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy Specjalista ds. Sprzedaży (branża TSL) dodane przez firmę FM Logistic Chorzów. Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć znajomemu
Data dodania: 19-07-2012
Wyświetleń: 859