Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Praca;Przedstawiciel handlowy;Sprzedaż energii elektrycznej. Salesnet Sp. z o.o. Katowice

Firma: Salesnet Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

PRACA PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Sales Net Sp. z o.o. specjalizującej się w sprzedaży na rynku energetycznym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zakres obowiązków:
- Sprzedaż energii elektrycznej. Pozyskiwanie nowych klientów koropracyjnych. Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami. Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy.
- Pakiet szkoleń
- Możliwość awansu.
- Umowa o współpracy (agencyjna) lub umowa zlecenia.Docelowo praca na umowę o pracę.
- Nienormowany czas pracy

Oczekujemy :
- Min. Średniego wykształcenia
- Zaangażowania, odpowiedzialności i ambitnego podejścia do zadań.
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych.
- Wysokiej kultury osobistej.
Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej lub handlowej FMCG, ale niekoniecznie -> pracodawca zapewnia branżowe szkolenia

Wynagrodzenie:
Od 1800-2500 PLN brutto +prowizja
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres katowice.biuro@salesnet.com.pl z dopiskiem Przedstawiciel Handlowy.

Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy Praca;Przedstawiciel handlowy;Sprzedaż energii elektrycznej. dodane przez firmę Salesnet Sp. z o.o. Katowice. Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć znajomemu
Data dodania: 09-04-2013
Wyświetleń: 745