Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Doradca Finansowy Europejski Fundusz Leasingowy Radom

Firma: Europejski Fundusz Leasingowy miejsce pracy: Radom

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • realizowanie celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych na lokalnym rynku,
  • inicjowanie i utrzymywanie współpracy z klientami oraz partnerami firmy,
  • budowanie własnego portfela klientów biznesowych oraz zarządzanie relacjami z klientami,
  • identyfikowanie potrzeb inwestycyjnych klientów, negocjowanie oferty oraz finalizacja sprzedaży,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania potrzeb klienta za pomocą leasingu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży z branży: finansowej, ubezpieczeniowej, FMCG lub medycznej
  • wykształcenia min. średniego,
  • znajomości podstawowych zagadnień związanych z finansami/leasingiem,
  • umiejętności budowania relacji z klientem,
  • wysokiej motywacji do działania i osiągania wyników,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • samodzielności w realizacji powierzonych zadań,
  • skrupulatności i dobrej organizacji pracy,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami sprzedażowymi,
  • możliwość rozwoju w ramach struktur sprzedaży,
  • profesjonalny system szkoleń,
  • opiekę medyczną,
  • pakiet sportowo-rekreacyjny,
  • naukę języka angielskiego,
  • narzędzia do realizowania celów sprzedażowych (samochód, laptop, telefon komórkowy).

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pośrednictwem aplikacji online: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy Doradca Finansowy dodane przez firmę Europejski Fundusz Leasingowy Radom. Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!