Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
2

kandydatów

Etat Praca Przedstawiciel-Doradca ING U.F O/Gliwice Gliwice

Firma: ING U.F O/Gliwice miejsce pracy: Gliwice

Nasza Grupa jest globalną korporacją specjalizującą się w świadczeniu usług finansowych z zakresu bankowości, ubezpieczeń i zarządzania aktywami.
Firma wywodzi się z Holandii i szczyci się ponad 150-letnią historią.

W związku z dynamicznym rozwojem jednego z naszych oddziałów regionalnych (Gliwice)
Poszukujemy partnerów strategicznych, z którymi podpiszemy umowy w zakresie dystrybucji naszych produktów

Nawiązujemy współpracę tylko z najlepszymi partnerami

Wymagania
Wykształcenie średnie
Niekaralność
Orientacja na cel
Konsekwencja w działaniu

Obowiązki
Realizacja zakładanej - wcześniej indywidualnie opracowanej strategii sprzedaży
Profesjonalne doradztwo w zakresie finansów w zakresie 54 różnych rozwiązań
Dbałość o zachowywanie standardów sprzedaży i obsługi klienta

Oferujemy
Współpracę z Instytucją mocno rozpoznawalną na rynku
Umowę gwarantującą poczucie bezpieczeństwa
Brak kosztów wstępnych na rozpoczęcie biznesu
System motywacyjny umożliwiający osiągnięcie bardzo wysokich dochodów w krótkim czasie

Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy Przedstawiciel-Doradca dodane przez firmę ING U.F O/Gliwice Gliwice. Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć znajomemu
Data dodania: 02-05-2013
Wyświetleń: 751