Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
1

kandydat

Etat Praca Menedżer zespołu doradców Invest Partner Łódź

Firma: Invest Partner miejsce pracy: Łódź

INVEST PARTNER to instytucja finansowa zajmująca się doradztwem finansowym w pełnym wymiarze. Z sukcesami doradzamy naszym Klientom od 2006 roku.

INVEST PARTNER oferuje swoim Klientom kompleksową obsługę i serwis w zakresie produktów kredytowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Posiadamy rozwiązania zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

MENEDŻER ZESPOŁU DORADCÓW FINANSOWYCH

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Nadzór nad pracą podległego zespołu.
  • Prowadzenie szkoleń produktowych i sprzedażowych.
  • Prowadzenie działań sprzedażowych.
  • Czynny udział we wszystkich procesach personalnych dotyczących podległego zespołu.

Oczekiwania:

  • Poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu zespołem doradców finansowych oraz w bezpośredniej sprzedaży produktów finansowych.
  • Doskonała znajomość rynku pod względem produktów kredytowych.
  • Umiejętność zarządzania zespołem sprzedażowym.
  • Nastawienie na osiąganie ponadprzeciętnych wyników.
  • Umiejętności interpersonalne na bardzo wysokim poziomie.
  • Mile widziana umiejętność prowadzenia warsztatów i sesji coachingowych.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy, wysokich prowizji, nagród i bonusów.
  • Dostęp do najatrakcyjniejszych produktów finansowych.
  • Umowa o pracę.
  • Pełen pakiet szkoleń wdrożeniowych.
  • Szkolenia inwestycyjne.
  • Realne możliwości rozwoju.
  • Wsparcie telemarketingowe.
  • Prestiżowa lokalizacja biura.
  • Wsparcie na każdym etapie Twojego rozwoju w naszych strukturach.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze wskazaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości na adres:

rekrutacja.lodz@investpartner.pl

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy Menedżer zespołu doradców dodane przez firmę Invest Partner Łódź. Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!