Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Przedstawiciel handlowy - dolnośląskie QWay Group Wrocław

Firma: QWay Group miejsce pracy: Wrocław

QWay Group jest organizacją świadczącą usługi z obszaru Doradztwa Personalnego. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu najlepszych Pracowników z rynku dla naszych Klientów. Wspieramy także naszych Klientów w zarządzaniu kompetencjami, motywacją i strukturą kapitału ludzkiego w ich organizacji.

Obecnie dla naszego klienta, solidnej firmy działającej na rynku Polskim w branży systemów lojalnościowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i podtrzymywanie z nimi trwałych relacji (wyszukiwanie potencjalnych klientów, kontakt telefoniczny, organizacja spotkań, przeprowadzanie prezentacji handlowych, opracowywanie indywidualnych ofert handlowych, negocjacje, zawieranie umów, systematyczne rewizyty u Klientów),
• realizacja powierzonych celów i strategii sprzedażowej,
• analiza rynku, monitorowanie aktywności konkurencji,
• dbałość o wizerunek firmy i o jakość świadczonych usług,
• systematyczne raportowanie działań sprzedażowych.

Od kandydata oczekujemy:
• minimum 2-letniego doświadczenia w pozyskiwaniu Klientów biznesowych,
• doświadczenie w branży FMCG bądź pokrewnej,
• gotowości do pracy w terenie, znaczną cześć czasu poświęcając na spotkania z Klientami,
• nastawienia na realizację celów i uzyskiwania satysfakcjonujących wyników,
• uczestnictwo w szkoleniach sprzedażowych będzie dodatkowym atutem,
• systematyczności i konsekwencji w działaniu,
• wysokiej kultury osobistej i wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
• prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie, dbającej o swoich pracowników,
• umowę o pracę oraz auto służbowe,
• uczciwe i jasne zasady współpracy,
• realna perspektywa awansu na kierownika regionu,
• atrakcyjne zarobki, uzależnione od efektów pracy,
• swoboda w działaniu i organizowaniu czasu pracy.

Forma kontaktu:
Osoby zainteresowane, które spełniają wyżej wymienione kryteria, proszone są o wysłanie swojego CV na podany adres e-mail [rekrutacja@qwaygroup.com] w temacie maila wpisując „PHpr08/13”:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy Przedstawiciel handlowy - dolnośląskie dodane przez firmę QWay Group Wrocław. Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!