Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
1

kandydat

Etat Praca DORADCA KREDYTOWY Invest Partner Łódź

Firma: Invest Partner miejsce pracy: Łódź

INVEST PARTNER to instytucja finansowa zajmująca się doradztwem finansowym w pełnym wymiarze. Z sukcesami doradzamy naszym Klientom od 2006 roku.

INVEST PARTNER oferuje swoim Klientom kompleksową obsługę i serwis w zakresie produktów kredytowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Posiadamy rozwiązania zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży produktów kredytowych i cenisz wysokie standardy obsługi klienta dołącz do nas jako:

DORADCA KREDYTOWY

Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania:

  • Aktywna sprzedaż produktów kredytowych.
  • Poszerzanie bazy klientów.
  • Kompleksowa obsługa Klientów indywidualnych i biznesowych.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie maturalne (preferowane wyższe ekonomiczne).
  • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży kredytów hipotecznych, gotówkowych, dla firm.
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów.
  • Nastawienie na osiąganie ponadprzeciętnych wyników.
  • Samodzielność i doskonała umiejętność organizacji czasu pracy.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne.
  • Niekaralność.

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy.
  • Pełen pakiet szkoleń wdrożeniowych.
  • Szkolenia doskonalące Twoje umiejętności sprzedażowe.
  • Dostęp do najatrakcyjniejszych produktów finansowych.
  • Prestiżowa lokalizacja biura.
  • Wsparcie na każdym etapie Twojego rozwoju w naszych strukturach.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z zaznaczeniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości na adres

rekrutacja.lodz@investpartner.pl

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Oferta ważna do: 30 września 2013

Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy DORADCA KREDYTOWY dodane przez firmę Invest Partner Łódź. Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!