Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Przedstawiciel Handlowy - Chemia Przemysłowa Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff Łódź

Firma: Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff miejsce pracy: Łódź

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się Firmy działającej w branży chemii przemysłowej i gospodarczej poszukujemy doświadczonych osób do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy (chemia przemysłowa)
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:
• Podtrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami,
• Pozyskiwanie nowych odbiorców na podległym terenie,
• Prezentacja i sprzedaż produktów z zakresu chemii przemysłowej i gospodarczej
• Reprezentowanie firmy na podległym terenie

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
• Mile widziane doświadczenie w branży chemii przemysłowej i gospodarczej
• Prawo jazdy kat. B + własny samochód (zwrot kosztów paliwa)
• Znajomość podstawowych programów komputerowych (Pakietu MC Office )
• Komunikatywność
• Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
• Natychmiastowe zatrudnienie
• Umowę o pracę
• Atrakcyjny system wynagrodzenia (gwarantowana podstawa + prowizja)

Osoby zainteresowane spełniające w/w warunki prosimy o wysłanie CV na adres praca@findstaff.pl wpisując w tytule: „Przedstawiciel Handlowy – Łódź”
lub kontakt telefoniczny 601 641 889.

Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy Przedstawiciel Handlowy - Chemia Przemysłowa dodane przez firmę Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff Łódź. Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!