Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (LEASING) QWay Group Kraków

Firma: QWay Group miejsce pracy: Kraków


Pracodawcą jest multiagencja leasingowa zajmująca się m.in. leasingiem samochodów oraz maszyn i urządzeń. Jest to mała lecz bardzo mocno rozwijająca się firma, której celem jest stworzenie dobrze przeszkolonego działu handlowego. Firma przeszła projekt doradczy, którego celem było stworzenie spójnej i precyzyjnej polityki sprzedaży oraz rozwoju działu handlowego. Co za tym idzie firma ma przygotowany system wdrożenia handlowców oraz narzędzi koniecznych do skutecznego pozyskiwania klientów z grup docelowych zdefiniowanych w strategii sprzedaży. Jest to rekrutacja na pierwszego handlowca we wspomnianym dziale co oznacza, że osoba ta będzie miała największe szanse na objęcie roli lidera a w kolejnym etapie managera działu handlowego.


CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA:
- Sprzedaż do klienta biznesowego. Firmy średnie i duże. Mocny akcent na firmy produkcyjne. Osoby decyzyjne: Właściciele/Prezesi, Członkowie Zarządów, Dyr.Finansowi. Region: W pierwszej kolejności małopolska ale możliwa sprzedaż na terenie całego kraju.
- Projekty do 100 000zł - sprzedaż prowadzona zdalnie (telefon, mail). Powyżej tej kwoty oraz w uzasadnionych wypadkach, sprzedaż poprzez spotkania bezpośrednie z osobami decyzyjnymi. W związku z wyjazdami firma zapewnia auto służbowe.


CHARAKTERYSTYKA KANDYDATA:
- Minimum 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B i/lub branży finansowej (mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży leasingowo/kredytowej; inne branże – sprzedawca maszyn lub samochodów, sprzedaż konsultacyjna, dotacje unijne, ubezpieczenia grupowe)
- Nastawienie na ciągły rozwój warsztatu sprzedażowego. Aktywne poszukiwanie nowych źródeł informacji.
- Osoba potrafiąca wykorzystywać do sprzedaży polecenia biznesowe.
- Uzależniony jedynie od sprzedaży.


WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- Wynagrodzenie podstawowe: 1500-2000 zł netto (możliwa jest wyższa kwota ale oznacza to przyjęcie adekwatnie wyższych celów sprzedażowych)
- Wynagrodzenie prowizyjne: każdy handlowiec ma 6 miesięcy aby dojść do wskazanego przez firmę poziomu realizacji. Na tym poziomie w zależności od poziomu marży z jaką handlowiec będzie sprzedawał jego prowizja będzie wynosić między 5000–12000zł


Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (LEASING) dodane przez firmę QWay Group Kraków. Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!Pozostałe oferty pracy w firmie QWay Group
Etat Specjalista ds. sprzedaży (poligrafia – drukarnia offsetowa) w firmie: QWay Group miejsce pracy: Kraków 06-11-2013
Etat Przedstawiciel handlowy (IT) w firmie: QWay Group miejsce pracy: Kraków 06-11-2013
Etat Specjalista ds. sprzedaży (HR) w firmie: QWay Group miejsce pracy: Kraków 07-10-2013
Etat Specjalista ds. sprzedaży (poligrafia – drukarnia offsetowa) w firmie: QWay Group miejsce pracy: Kraków 07-10-2013

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Data dodania: 13-11-2013
Wyświetleń: 694