Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowej w Internecie Marbea Białystok

Firma: Marbea miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska pracy:
Konsultant i Doradca telefonicznej obsługi klienta
Zajmujemy się sprzedażą powierzchni reklamowej na naszych portalach, poprzez rozmowy telefoniczne z przedsiębiorstwami z całego kraju.

Wymagania:
-umiejętność argumentacji i przekonywania
-płynna, dynamiczna wymowa
-miły sympatyczny głos
-wysoka kultura osobista
-nastawienie na realizację celów
-doświadczenie w branży call center
- dostęp do Internetu

Zadania:
-aktywny kontakt z Klientem
-przestawienie oferty firmy
-wprowadzanie danych do systemu
-sprzedaż powierzchni reklamowych

Oferujemy:
-praca od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00-16.00
-zadaniowy tryb pracy
-możliwość rozwoju zawodowego
-motywacyjny system wynagrodzeń
(podstawa + prowizja+ premię )
-pracę w dynamicznym zespole

NIE PRACUJEMY W WEEKENDY - WEEKENDY SĄ PO TO ODPOCZYWAĆ

Aplikacje proszę przesyłać na email
Prosimy pamiętać o dodaniu klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowej w Internecie dodane przez firmę Marbea Białystok. Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!