Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Doradca Finansowy J&P Finance Gdynia

Firma: J&P Finance miejsce pracy: Gdynia

J&P FINANCE to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma w branży usług finansowych.

Wyróżniają nas ludzie, którzy podejmują działania, decyzje, wprowadzają innowacje, tworzą sieć kontaktów i biznesowe rozwiązania. Wyjątkowość tych osób przejawia się również w ich życiu prywatnym, pełnym pasji i ciekawych zainteresowań.Chcemy, aby nasi pracownicy rozwijali się i byli usatysfakcjonowani pracą w J&P FINANCE.Dlatego dostarczamy im szerokich możliwości rozwoju i wsparcia w rozwijaniu kompetencji zapewniając im dopasowany pakiet szkoleń, a także liczne programy rozwoju kompetencji sprzedażowych i komunikacyjnych.

Dołącz do J&P FINANCE wysyłając aplikację!!!

Opis stanowiska:

Rozpoznawanie potrzeb Klienta i opracowywanie pakietów rozwiązań finansowych odpowiadających Indywidualnym ich potrzebom,
Sprzedaż produktów kredytowych i realizacja określonych planów sprzedażowych,
Aktywne pozyskiwanie oraz współpraca z Klientami Detalicznymi, Firmowymi
Doradztwo w zakresie produktów kredytowych
Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta,
Kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie;
Znajomość technik sprzedaży,
Umiejętność budowania i podtrzymywania trwałych i efektywnych relacji z Klientami;
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub telesprzedaży(mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych);
Komunikatywność;
Samodzielność;
Nastawienie na osiąganie bardzo dobrych wyników;
Dobra organizacja własnej pracy;
Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych;
Umiejętność pracy w Zespole;
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i motywujący system prowizyjny
Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
System szkoleń wewnętrznych oraz przy współudziale wiodących instytucji finansowych w Polsce;
Narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy)
Szeroka paleta produktów do sprzedaży, w tym: kredyty gotówkowe, firmowe, hipoteczne, samochodowe oraz leasingi
Bardzo dobrą atmosferę pracy w Zespole

Aplikację – CV oraz list motywacyjny – prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja@jp-finance.pl

www.jp-finance.pl

prosimy o umieszcze numeru referencyjnego oraz o dopisanie następującej klauzuli:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883).”

Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy Doradca Finansowy dodane przez firmę J&P Finance Gdynia. Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!