0

kandydatów

Etat Praca Praca dla osób bez doświadczenia. Call Center Inter Galactica Częstochowa

Firma: Call Center Inter Galactica miejsce pracy: Częstochowa

Szukasz swojej pierwszej pracy?
Brak Ci doświadczenia?
Zapewniamy profesjonalne szkolenie, które pomoże Ci wdrożyć się w nowe obowiązki!

Oferujemy:

  • stałą stawkę za czas pracy + prowizję za wyniki
  • indywidualny grafik pracy
  • wynagrodzenie wypłacane co dwa tygodnie
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • dodatkowe benefity za Twoje sukcesy w pracy

Oczekujemy:

  • zaangażowania w powierzone zadania
  • komunikatywności

Proponowane stanowisko to Doradca ds Klienta Indywidualnego.

Zadania:

  • stały kontakt telefoniczny z klientami
  • prezentowanie dostępnych usług
  • doradztwo produktowe

Sprawdź się!
Wyślij CV lub zadzwoń 34 399 19 01!

Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy Praca dla osób bez doświadczenia. dodane przez firmę Call Center Inter Galactica Częstochowa. Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!