Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Przedstawiciel Handlowy Human Resources Poland Białystok

Firma: Human Resources Poland miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:
• Bieżąca obsługa klientów w przydzielonym terenie (wizyty, doradztwo, ofertowanie, realizacja zamówień, monitorowanie płatności).
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
• Podtrzymywanie relacji z aktualnymi klientami firmy.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca.
• Komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów.
• Prawo jazdy kat. B.
• Mile widziana znajomość branży przemysłowej.
• Wykształcenie min. średnie.

Oferta:
• Umowa o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie plus prowizja.
• Samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop.

Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy Przedstawiciel Handlowy dodane przez firmę Human Resources Poland Białystok. Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!