Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
2

kandydatów

Etat Praca Software Business Development Manager SALESFOR

Firma: SALESFOR (Wybierz)

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Dla swojego Klienta od ponad 20 lat dostarczającego swoim Klientom biznesowym zaawansowane usługi IT z dziedziny auto ID, data center, infrastruktury IT, oprogramowania biznesowego oraz telekomunikacji i teletechniki., poszukujemy pracownika na stanowisko:

Software Business Development Manager
Nr Ref: SSM/ŻBKK/76/2018
Miejsce Pracy: Żywiec, Bielsko-Biała, Kraków, Katowice

Obowiązki:
Samodzielne pozyskiwanie nowych projektów
Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi oraz potencjalnymi klientami
Doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji
Inicjowanie oraz prowadzenie spotkań handlowych i prezentacji
Współpraca z pracownikami Działu Technicznego odpowiedzialnymi za realizację projektów

Wymagania:
Co najmniej 4 lata doświadczenia w sprzedaży usług software’owych, mile widziane doświadczenie w sprzedaży oprogramowania dedykowanego, tj. pisanego „pod klienta”
Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Business Development Manager bądź tożsamym
Umiejętność generowania projektów w oparciu o analizę aktualnych procesów biznesowych klienta
Znajomość zagadnień związanych z oprogramowaniem biznesowym (znajomość rozwiązań softwarowych, w szczególności systemów klasy B2B/B2C, platformy Microsoft SharePoint, metodyki SCRUM, analiza wymagań biznesowych klienta, projektowanie koncepcji rozwiązania, doradztwo w wyborze sposobu wdrożenia)
Komunikatywny angielski w mowie i piśmie
Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych z klientami
Zorientowanie na sprzedaż projektową
Praktyczna znajomość technik sprzedaży oraz prowadzenia rozmów biznesowych
Umiejętność samodzielnego rozwijania portfolio Klientów
Zaangażowanie i samodzielność w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:
Współpracę w oparciu o B2B lub umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie (9 000 – 14 000 PLN+VAT B2B)
Współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych.
Benefity takie jak opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: agnieszka.krezalek@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: SSM/ŻBKK/75/2018.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy Software Business Development Manager dodane przez firmę SALESFOR . Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!