Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Pracownik produkcji materiałów biurowych HM Serwis Group Szczecin

Firma: HM Serwis Group miejsce pracy: Szczecin

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji do firmy zajmującej się produkcją materiałów biurowych.
Miejsce pracy: Przecław
Nr ref.: pmb/prz/2018

Zadania:
• montaż artykułów biurowych (segregatory, teczki, skoroszyty, notatniki, identyfikatory itp.).
Wymagania:
• sprawność manualna,
• dokładność,
• energiczność,
• pełnoletność.
Oferujemy:
• możliwość stałego lub tymczasowego zatrudnienia (mile widziani uczniowie i studenci),
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością późniejszego stałego zatrudnienia przez naszego kontrahenta,
• premię absencyjną oraz premię za osiąganie wyznaczonych wyników w pracy,
• pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (w godzinach 6:00-14:00 / 14:00-22:00),
• możliwość pracy w godzinach 8:00 - 16:00 (dojazd we własnym zakresie),
• przyuczenie do pracy,
• zapewniony dojazd i powrót z centrum Szczecina darmowym autobusem pracowniczym.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@hmserwis.pl z nr ref.: pmb/prz/2018 wpisanym w temacie wiadomości.
UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto :-)
Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy Pracownik produkcji materiałów biurowych dodane przez firmę HM Serwis Group Szczecin. Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!