Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Praca w godzinach porannych 8:00-15:00. Call Center Inter Galactica Częstochowa

Firma: Call Center Inter Galactica miejsce pracy: Częstochowa

STANOWISKO: Doradca Klienta
ADRES: Al. Najświętszej Maryi Panny 12d, 42-200 Częstochowa
FIRMA: Call Center Inter Galactica

TWOJE ZADANIA:
· telefoniczny kontakt ze stałymi klientami firmy (nie pozyskujemy nowych, obsługujemy tylko tych, którzy już są związani z firmą umową);
· informowanie o aktualnie dostępnych dla klientów promocjach, rabatach, usługach;
· sprzedaż sprzętu z obszaru telefonii komórkowej;
· przedłużanie umów;
· dbanie o dobre relacje z klientami i wysoka jakość obsługi;

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:
· komunikatywności i posługiwania się płynnie językiem polskim;
· dobrej znajomości obsługi komputera i internetu;
· wysokiej kultury osobistej;

ZYSKASZ OD NAS:
· możliwość zdobycia cennego doświadczenia specjalistycznego;
· profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy;
· pracę w stałych godzinach 8:00-15:00 z możliwością elastycznego grafiku;
· wolne weekendy i święta;
· wypłatę 2 razy w miesiącu;

Mile widziani studenci studiów zaocznych.

Aplikując na to ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez CCIG Group swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy Praca w godzinach porannych 8:00-15:00. dodane przez firmę Call Center Inter Galactica Częstochowa. Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!