Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
89

kandydatów

Etat Praca Przedstawiciel Handlowy PGE Obrót S.A. w województwie lubuskim KBTI Poland Gorzów Wlkp.,Nowa Sól,Zielona Góra,Żary

Firma: KBTI Poland miejsce pracy: Gorzów Wlkp.,Nowa Sól,Zielona Góra,Żary

KBTI Poland agent Autoryzowanego Przedstawiciela PGE Obrót S.A. jednego z największych dostawców energii elektrycznej na obszarze całego kraju poszukuje osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy PGE Obrót S.A. w województwie lubuskim

ZADANIA:

•Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora małych i średnich firm
•Budowanie relacji z klientami biznesowymi
•Prowadzenie negocjacji handlowych
•Realizowanie wyznaczonych celów

WYMAGANIA:

•Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
•Doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi
•Wykształcenie minimum średnie
•Dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, Excel)
•Samodzielność i chęć podnoszenia kwalifikacji
•Wysoka kultura osobista
•Komunikatywność
•Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
•Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

•Umowę o współpracy na podstawie własnej działalności
•Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
•Możliwość rozwoju zawodowego
•Pakiet szkoleń
•Możliwość udziału w atrakcyjnych wyjazdach
•Bezpłatne szkolenia i treningi wprowadzające, doszkalające
•Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe
•Doradztwo i wsparcie przez cały okres współpracy
•Korzystanie z gotowego systemu identyfikacji wizualnej sieci
•Uzyskiwanie realnych dochodów (od 1000PLN do 20000PLN) już od początku prowadzenia działalności

Dla najlepszych możliwość tworzenia własnych grup sprzedażowych z wyłącznością terytorialną

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:

rekrutacja@kbti.pl w treści maila wpisując miasto

Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy Przedstawiciel Handlowy PGE Obrót S.A. w województwie lubuskim dodane przez firmę KBTI Poland Gorzów Wlkp.,Nowa Sól,Zielona Góra,Żary. Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!