Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Przedstawiciel regionalny na terenie Górnego Śląska / pracownik księgarni publikacji zagranicznych ABE-IPS Sp. z o.o. Gliwice

Firma: ABE-IPS Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Firma ABE-IPS jest największym krajowym importerem i dystrybutorem obcojęzycznej literatury naukowej. Doskonałą obsługę naszym klientom zapewniają bezpośrednie kontakty z czołowymi wydawnictwami, nowoczesne wyposażenie komputerowe naszych placówek, dostęp do baz danych oraz fachowy personel. Obecnie współpracujemy z ponad 300 wydawnictwami na całym świecie.

W związku z rozwojem nowych form sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciela regionalnego
na terenie Górnego Śląska
/ pracownika księgarni publikacji zagranicznych

Zakres obowiązków:
• budowanie oferty publikacji na potrzeby sprzedaży na danym terenie,
• aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie z nimi trwałych relacji,
• utrzymanie aktualnie pozyskanych klientów,
• prezentowanie oraz aktywna sprzedaż publikacji zagranicznych na danym terenie,
• przygotowywanie i obsługa imprez wystawienniczych,
• prezentacje na konferencjach, targach i seminariach,
• po-sprzedażowa obsługa klienta,
• realizacja budżetu, planów sprzedażowych oraz działań promocyjnych,
• monitorowanie realizacji zamówień klientów oraz działań konkurencji.

Podstawowe wymagania:
• wykształcenie – wyższe,
• wiedza i umiejętności:
o umiejętności sprzedażowe,
o dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
o znajomość środowiska MS Office – w tym MS Power Point,
o umiejętność prezentacji produktów,
o prawo jazdy kategorii B.
• doświadczenie:
o wiedza nt. rynku książki zagranicznej - mile widziana,
o doświadczenie w sprzedaży i w obsłudze klienta.
• inne wymagania:
o dyspozycyjność,
o zdolności interpersonalne, umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji,
o dobra organizacja pracy i samodzielność,
o gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizyjne,
• podstawowe wyposażenie sprzedawcy: telefon komórkowy, notebook itd.,
• cykliczne szkolenia, w tym organizowane przez wydawców zagranicznych,
• pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
• nienormowany czas pracy.

CV wraz z listem motywacyjnym (ze wskazaną nazwą stanowiska) prosimy nadsyłać na adres: info@abe.pl lub faksem na numer: +22 652 07 67.

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: „Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133/97 poz. 833”

Powołaj się na PracaSprzedaz.pl aplikując na miejsce pracy Przedstawiciel regionalny na terenie Górnego Śląska / pracownik księgarni publikacji zagranicznych dodane przez firmę ABE-IPS Sp. z o.o. Gliwice. Życzymy powodzenia na rozmowie kwalfikacyjnej!